• Lokalizacja
 • ul. Stargardzka 9e, 54-156 Wrocław
 • Godziny pracy
 • Poniedziałek-piątek 8.00 - 16.00

KIM JESTEŚMY

 • Doświadczeni Fachowcy

  Nasz zespół stanowią doświadczeni fachowcy z wieloletnim stażem służący pomocą przy rozwiązywaniu różnorakich problemów technicznych, z którymi możecie się Państwo spotkać w codziennej pracy. Mamy również specjalistów, którzy znają nasze urządzenia od podszewki, bez zbędnych problemów mogą dostosować ich parametry do indywidualnych potrzeb klientów. Kadra Agencji Anticorr jest w stanie przygotować dla Państwa pokazy działania urządzeń, prezentacje multimedialne wyjaśniające stosowanie aparatury kontrolnej, pomiarowej, jak i całych linii antykorozyjnych (lakiernie, śrutownie) oraz przeprowadzić szkolenia pracowników w zakresie obsługi naszych urządzeń.
 • Nasi Specjaliści

  Nasi specjaliści nieustannie podwyższają swoje kwalifikacje, aby nie pozostawać w tyle za stale rozwijającą się nowoczesną technologią przygotowywania i zabezpieczania powierzchni oraz przeciwdziałania korozji. Śledzimy najnowsze trendy w technice, uczestniczymy w międzynarodowych targach technologii, nie ustajemy w wysiłkach, aby nasze produkty i urządzenia zawsze były najwyższej jakości i dobrze służyły naszym klientom.
 • Centrum Logistyczne

  Centrum logistycznym jest nasze biuro we Wrocławiu, skąd koordynujemy nasze wszystkie działania, zapewniamy w nim bezpośrednią pomoc naszych doradców. Jesteśmy także mobilnym zespołem ekspertów – nasi przedstawiciele reprezentują Agencję Anticorr na terenie całego kraju. Zależy nam na stałym kontakcie z naszymi klientami i szybkie dotarcie do osób zainteresowanych jest dla nas sprawa priorytetową.

O NAS

NASZA MISJA

Misją Agencji Anticorr Wrocław Sp. z o.o. jest kompleksowe zaopatrywanie przedsiębiorstw, które wykonują roboty antykorozyjne w nowoczesny sprzęt oraz technologię w celu podniesienia poziomu wykonania zabezpieczeń antykorozyjnych. Ponadto celem firmy Anticorr jest profesjonalne doradztwo techniczne, szkolenia, usługi konsultingowe, modernizacja, serwis i naprawy sprzętu technicznego.

ZAKRES NASZYCH USŁUG

- Sprzedaż urządzeń, maszyn oraz części zamiennych (CLEMCO, OSU HESSLER,GRACO, WIWA);
- Projekty architektoniczne oraz budowlane linii malarskich (kabiny lakiernicze) i antykorozyjnych (kabiny śrutownicze i kabiny do metalizacji);
- Kontrakty długoterminowe przy budowie linii antykorozyjnych (komory śrutownicze i komory do metalizacji) i malarskich (komory lakiernicze);
- Naprawa maszyn oraz urządzeń
- Sprzedaż urządzeń kontrolno-pomiarowych (DEFELSKO, ELCOMETER, TQC, ELEKTROPHYSIK);
- Doradztwo techniczne;
- Montaż, uruchamianie, serwis urządzeń oraz mierników;
- Szkolenia w zakresie użytkowania maszyn oraz urządzeń;
- Kursy z zakresu wprowadzania nowych technologii;
- Organizowanie prezentacji, pokazów maszyn oraz urządzeń.

NASI DOSTAWCY

Czym się zajmujemy?

Zakres naszych usług obejmuje:
 • Sprzedaż urządzeń, maszyn oraz części zamiennych

  (CLEMCO, OSU HESSLER, GRACO, WIWA)

 • Projekty architektoniczne oraz budowlane linii malarskich i antykorozyjnych

  Kontrakty długoterminowe przy budowie linii antykorozyjnych i malarskich

 • Sprzedaż urządzeń kontrolno-pomiarowych

  (DEFELSKO, ELCOMETER, TQC, ELEKTROPHYSIK)

Adres naszego centrum logistycznego:

Godziny pracy biura: 8.00 – 16.00
 • AGENCJA ANTICORR WROCŁAW SP. Z O.O.

  ul. Stargardzka 9e,
  54-156 Wrocław

 • telefon:71 352 79 30
 • Email : wroclaw@anticorr.eu

Masz pytanie do naszego doradcy?

W razie pytań skontaktuj się z naszym przedstawicielem telefonicznie , mailowo lub za pomocą formularza. Odpowiemy na pewno!